I think I'm gaining weight because I always buy it outside, so I'm thinking of eating a diet lunch box to take care of my health and diet. What do you think?
If anyone has tried it, please share your review
It's better if you recommend it!
491 5 7 years ago
popular What's the name of the scissors-shaped padded jacket brand?
popular Differences according to LG Code Zero A9 type
popular How do you take your piercings out when they don't come out?
popular What's the size limit of the convenience store parcel?
popular If the area is 84 square meters, how many pyeong is it?
pu1. The advantage is that it'
The downside is that it's expensive because it's 8,000 won per meal
2018-06-09
pu2. The price is expensive, but it came out to be a real diet, so it might not suit your taste
2018-06-09
pu3. It's expensive, but the portion is too small
My stomach feels empty
Other than being comfortable, I don't know the good things
2018-06-09
pu5. I'm sure you've already decided, but for your information, there's a place where you have to order months
Whether it suits your taste or not, you have to keep eating
2018-06-09
© 2025 tipu. All rights reserved.