How much is pilates?

Diet

I want to learn pilates during vacation. How much does it cost to go to a pilates academy?


  3495 5   7 years ago

pu1. I do it three times a week and it's 180,000 won


2018-06-22

pu2. I looked up pilates for instruments, and it was 200,000 won twice a week


2018-06-22

pu3. It's 260,000 won per month for 50 minutes twice a week


2018-06-22

pu4. The price is stronger than I thought


2018-06-22

pu5. It's a bit expensive to use equipment in a professional pilates


2018-06-22


© 2025 tipu. All rights reserved.