How cheap can you do pilates if it's cheap?

Diet

If you look it up, it costs 1.3 million won for 20 sessions.

I want to make it really cheap, but how much is it possible?


  87 3   6 years ago

pu1. Cheap ones are cheap if you do it's cheap


2019-05-30

pu2. How cheap is it in groups?


2019-05-30

pu3. It was 50,000 won for the 12th episode


2019-05-30


© 2025 tipu. All rights reserved.