How much is group pilates?

Diet

One-on-one is too expensive, so I want to use group pilates.

How much is it for everyone?


  1760 5   5 years ago

pu1. 540,000 won twice a week for 6 to 13 months


2019-07-19

pu2. 6 to 13 months twice a week 320,000 won


2019-07-19

pu3. Twice a week, 4 to 13 months, 360,000 won


2019-07-19

pu4. Twice a week, 4 to 16 months 800,000 won


2019-07-19

pu5. It's not per week, but it's 480,000 won for 24 times


2019-07-19


© 2025 tipu. All rights reserved.